İmz Yapı

Biz Kimiz

İnşaat sektöründe çözüm ve müşteri odaklı çalışan, yenilikçi yaklaşımla sürekli gelişen, bilgi ve tecrübesiyle katma değerler kazandıran, güven temelleri üzerinde yaşayan ve yaşanılan mekânlar inşa ediyoruz.
 
İmz Yapı; fark yaratan ayrıcalıkları, istikrarlı büyüme hedefleri, ihtiyaca yönelik çözümler üreten teknik kadrosu, çevre duyarlılığı, kalite yaklaşımı, güvenilirliği, güçlü finansal yapısıyla sektörde marka değeri olan, prestijli projelere imza atmaktadır.
 
Konut, iş merkezi ve alışveriş merkezi üreten, müşterilerine ciddi kazanımlar sağlayanİmz Yapı, çağdaş mimari yaklaşımlar ve ileri teknoloji kullanımıyla Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Vizyon                                                                                                                         
Müşterilerin beklentilerine en üst seviyede cevap vermek, bilgi ve teknolojiden olabildiğince faydalanarak yıllar içerisinde oluşturduğumuz kalite çerçevemizi ve standartlarımızı her geçen gün ve her yeni projemizde yükselterek gerçekçi, farklı, kalıcı katma değerler yaratmaktır.
 
Misyon
• Çağdaş mimari anlayışla ihtiyaçlara çözüm üretirken, çözümden taviz vermeden yeni, fark yaratan, uygulanabilir, etkin tasarımlar oluşturmak.
• Uzun ömürlü ve kaliteli malzemeleri bir form ve ahenk içerisinde tasarım ve imalat 
kalitesiyle, teknolojinin yerinde kullanımıyla birleştirerek mükemmeli ve moderni 
yakalamak.
• Şehirlerin doğası, tarihi ve kültürel dokusuyla uyumlu projeler geliştirerek 
şehirlerimizin gelişimine katkı sağlamak.
• Sektörel ve kurumsal bütün gelişmeleri yakından takip ederek, mükemmeliyetçilik 
duygusu ve müşteri odaklı çalışma stratejisiyle imzamızı attığımız her işte, 
her zaman “en iyi” olmayı başarmak.